ЗАВЕРШУЮЧИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК…

Навколишній світ для кожної людини є дзеркалом, що відображає її власний внутрішній світ. Бачення світу залежить від власних почуттів, думок, переконань, установок, світовідчуття. Важливим компонентом взаємовідносин у соціумі є уявлення людини про саму себе, її власна оцінка своєї особистості.

Сьогодні ми підійшли зі студентами, які відвідували заняття «Школи Лідерів», до завершального етапу. Кожний учасник поділився тим, яких змін йому вдалось досягти, що вдалося винести  з цих занять.

Дуже приємно відчувати, що студенти стали більш соціально сміливими. Вони висловлюють власну позицію і власні думки без орієнтації на оточуючих.. у процесі тренінгових занять вони навчилися технікам безконфліктного спілкування, впевнено говорити «ні», володіти емоціями. Саме цього очікували вони самі  та їхні батьки.
Наприкінці тренінгу -  елементи арттерапії: вправи на розвиток  мислення, уяви,  відчуттів… політ Фантізіі! А також чудова релаксація наприкінці навчального року.

Дякую всім Учасникам «школи Лідерів», всім студентам, які спілкувались зі мною.

Дякую адміністрації коледжу, які сприяли створенню психологічного кабінету для роботи!

Дякую всім викладачам, кураторам, співробітникам за підтримку і співпрацю! Бажаю гарного відпочинку! До нових яскравих зустрічей!!