ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ «НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ – ЯК ЧИННИК УСПІШНОСТІ СУЧАСНОГО СТУДЕНТА»

Науково-дослідницька діяльність студентів є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки і виховання спеціалістів з вищою освітою здатних творчо застосовувати в практичній діяльності найновіші досягнення науково-технічного прогресу. Тому саме у нашому навчальному закладі важливо прищепити студентам смак до наукових досліджень, привчити їх уже на цьому етапі мислити самостійно. А самостійно вони починають мислити з першого курсу навчання при підготовці к заняттям, тому що програма підготовки передбачає самостійну роботу студентів.

20 травня 2017р. відзначається Міжнародний День науки. З 15 по 19 травня у Комунальному вищому навчальному закладі «Павлоградський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради» запланована низька цікавих заходів.

15-16 травня відбулося  засідання наукових гуртків  з дисциплін: «Внутрішня медицина», «Анестезіологія та реаніматологія», «Акушерства та гінекології», «Репродуктивне здоров’я» на тему:  «Наукова діяльність – як чинник успішності сучасного студента».

День науки  це і Ваш день. Прийміть найщиріші вітання та побажання здоров’я, щастя та нових наукових досягнень. Вже зовсім поруч той день, коли саме Ви зробите життя на цій планеті хоча б трішечки, але кращим!