ЗАХОДИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПРИСВЯЧЕНІ МІЖНАРОДНОМУ «ДНЮ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ»

На 38-й сесії Генеральної конференції  ЮНЕСКО у Парижі в листопаді 2015 року було ухвалено рішення про щорічне проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту. Міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом  “ Today’s start, tomorrow’s leaders!” .  Враховуючи відповідні рекомендації Міжнародної федерації студентського спорту Міністерством  освіти і науки України  заплановано проведення 20 вересня 2017 року спортивні заходи в навчальних закладах, які за рекомендаціями Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України завершуються о 12:30  год. віджиманням  від підлоги у кількості 22 рази.

В Павлоградському медичному коледжі відповідно цього рішення в період з 18 по 24 вересня 2017 року були проведені презентації спортивних секцій, які  функціонують  на базі коледжу, а саме: аеробіка, армспорт, волейбол, баскетбол, настільний теніс, легка атлетика.

Секція з баскетболу.

Баскетбол в коледжі відіграє  важливу роль в спортивному житті студентів, в секції займається близько 37 студентів. Як на заняттях так і на секції студенти проявляють велику активність і бажання займатись цим видом спорту. Збірна команда коледжу постійно приймає участь у міських та регіональних змаганнях де посідає призові та чемпіонські місця. Секція проводиться під керівництвом викладача фізичного виховання Буденко Олени Іванівни.

Секція з аеробіки.

Аеробікою в коледжі займається близько 30 студентів, які традиційно приймають участь у міських та регіональних змаганнях  та займають призові місця. Серед студентів які займаються в секції є такі що мають спортивні розряди з гімнастики та черлідингу. Секція проводиться під керівництвом викладача фізичного виховання Дольської Юлії Петрівни яка має І розряд зі спортивної гімнастики.

 

Секція з армспорту.

Армспортом в коледжі займаються близько 20 студентів, з них переважна більшість юнаки, які відвідують секцію для того щоб тримати себе в добрій фізичній формі, мати гарний фізичний стан та вигляд, доводити на змаганнях свою силу та спритність. На протязі 2014 – 2015 – 2016 навчальних років збірна команда коледжу займала 1 – ще загально – командне місце серед студентів ВНЗ м. Павлограда. Секція проводиться під керівництвом керівника фізичного виховання, Майстра спорту України Поставного Олександра Михайловича.

 

Секція з волейболу.

Волейболом в коледжі займаються близько 35 студентів, як юнаки так і дівчата проявляють не аби який інтерес до цього виду спорту, чим підтверджуються виступи збірних команд коледжу юнаків і дівчат на різноманітних змаганнях з волейболу області, регіону та міста. На змаганнях серед ВНЗ м. Павлограда збірна команда коледжу посідає І-ше загальнокомандне місце. Секція проводиться під керівництвом викладача фізичного виховання Жукової Надії Андріївни, яка являється кандидатом в майстри спорту з волейболу.

Секція з настільного тенісу.

Тенісу в коледжі приділяється велика увага, багато студентів мають бажання і хочуть займатись цим видом спорту, в секції займається близько 25 осіб. Кожного року збірна команда коледжу займає чемпіонські та призові місця як на регіональній так і на місцевій першості серед студентів ВНЗ. Секція проводиться під керівництвом керівника фізичного виховання Поставного Олександра Михайловича.

 

Секція з легкої атлетики.

Секцією в коледжі займається близько 30 студентів. Легкою атлетикою займаються як юнаки так і дівчата різного віку, студенти коледжу приймають активну участь у багатьох легкоатлетичних заходах як нашого міста так і регіональних змаганнях, де збірна команда показує високі результати та впевнено посідає призові та чемпіонські місця. Секція проводиться під керівництвом викладача фізичного виховання, кандидата в майстри спорту з легкої атлетики Буденко Олени Іванівни.

20 вересня в Міжнародний день студентського спорту студенти Павлоградського медичного коледжу завершують заходи спортивних секцій віджиманням від  підлоги у кількості 22 рази.