ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

21.09-22.09. 2017 р. в м. Київ на базі міського медичного коледжу відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з теми «Україна понад усе», в якій під керівництвом викладача вищої категорії, керівника волонтерського загону «Ромашка» Маловик Л.І. прийняла участь студентка ІІІ курсу фельдшерського відділення Денисенко Анна з доповіддю на тему «Робота волонтерського загону «Ромашка» по попередженню розповсюдження захворюваності на туберкульоз серед молоді м.Павлоград та пропаганда здорового способу життя».

В доповіді висвітлені такі питання: проблема туберкульозу, шляхи зараження, перебіг, особливу увагу приділено питанням профілактики та запобіганню цього захворювання, а також пропаганді  здорового способу життя.

На другий день конференції, 22.09.2017 р.  Денисенко Анна прийняла участь в практичному тренінгу: «Знати, вміти, врятувати», в відпрацюванні практичних навичок з надання допомоги на до госпітальному етапі при травмах та кровотечах, базова підтримка життя в стрес-ситуації  – Імітація теракту. За участь Анна отримала сертифікат.