ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД З ТЕМИ «МОЯ ПРОФЕСІЯ – МОЄ ЖИТТЯ»

23.04.2018 р. у Павлоградському медичному коледжі був проведений відкритий виховний захід з теми «Моя професія – моє життя».

Мета:  розширити і поглибити знання студентів про обрану професію,

формувати життєві компетентності; виховувати повагу до людей і праці.

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Саме на нас лягає часом вся тяжкість спілкування з пацієнтами та їх родичами. Саме від того, як підійти до хворого, як посміхнутися, як поправити ліжко, як запропонувати пройти на процедуру, складається шлях до одужання пацієнта. Коли хворий йде на поправку, розумієш всю користь від своєї роботи.

Горит душа, горит свеча, горит звезда…

 И в этом мире все бывает не спроста.

Ты выбрал путь и с медициной жизнь связал

 А значит, ты в себя тепло свечи вобрал.

Быть медсестрой нелегкий труд порой,

И за ошибку ты в ответе головой.

Но как прекрасен этот труд, поверь.

И ты причастен к этому теперь!

Я по -другому жизнь не проживу,

В моей судьбе особое решенье.

Я рождена, и этим я дышу,

Исполнив жизни главное значенье.

Я медсестра – и я горжусь собой.

Профессию я выбрала от Бога

И пусть пугают трудности порой ,

Но это жизнь моя, моя дорога!

Якими якостями повинна володіти хороша медсестра? Ось що сказали з цього приводу кілька досвідчених медсестер в інтерв’ю:

«Лікар лікує, а медсестра доглядає за пацієнтом. Часто доводиться підбадьорювати пацієнтів, які постраждали як душевно, так і фізично, наприклад, дізнавшись, що у них хронічне захворювання або їм неминуче загрожує смерть. Потрібно бути матір’ю хворій людині. Потрібно відчувати ту біль і страждання, які відчуває пацієнт, а також мати бажання допомогти йому. Необхідні доброта і довготерпіння. Потрібно постійно оволодівати новими знаннями про догляд.

«Необхідні кілька якостей: гнучкість, поблажливість і терпіння. Також потрібно бути попереджувальним, здатним знаходити спільну мову з іншими колегами і вищестоящими співробітниками. Потрібно швидко освоювати нові навички, щоб підтримувати кваліфікацію».

Бажаємо вам здоров’я, міцних знань та творчої наснаги.