ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД ВОЛОНТЕРІВ ЗАГОНУ «ІМПУЛЬС» НА ТЕМУ «ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КОНТРАЦЕПЦІЮ»

Сьогодні,  в рамках тижня ЦК педіатрії, акушерства та гінекології, в нашому    медичному  коледжі   відбувся відкритий виховний захід, який  представили волонтери загону «Імпульс» на тему «Цікаві факти про контрацепцію».

«У наших волонтерів багато планів», – говорить керівник волонтерського загону Сич Наталя Володимирівна, – « вони  створили цей проект сумісно з викладачами.  Ми хочемо, щоб нас почули молоді люди,   народження здорової, а головне, бажаної дитини треба планувати. А щоб уникнути небажаної вагітності, зберегти своє репродуктивне здоров’я необхідно бути обізнаним про засоби та методи контрацепції. Нажаль, Вам це буде здаватися дивним, але в наш час, коли засоби контрацепції доступні для всіх , 57%  усіх вагітностей закінчуються абортом.»

Відкритий  захід супроводжувався демонстрацією презентації,студенти читали вірші, які написав наш викладач Комаров Є.О., було використано більше 20 відеороликів, кліпів.

Наприкінці  студентам запропонували зіграти в гру  « Правила використання презервативу», використовуючи  інтерактивну дошку.

Для закріплення отриманої інформації  студенти отримали інформаційні листівки та буклети.

 Захід пройшов  в дружній і теплій атмосфері під девізом «Давайте допоможемо один одному всі разом!»