СПОРТИВНЕ СВЯТО «ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я»

01.06.2018 р. в Павлоградському медичному коледжі відбулося спортивне свято «День Здоров’я» серед студентів 1-го курсу. За традицією свято «День Здоров’я» в медичному коледжі проводиться щорічно, в цей день серед студентів панує справжній дух відповідальності та перемоги.

  Першокурсники змагаються в таких номінаціях: огляд стройової пісні, розпалювання вогнища на швидкість, гра в волейбол між студентами та викладачами, презентація та встановлення намету, дартс, перетягування канату, боулінг на асфальті, кулінарний конкурс.

 Під час проведення змагань та конкурсів студенти жваво та голосно підтримували свої групи, вболівали за кожного учасника та проявляли чітку рису колективізму та дружби. По закінченню свята всі студенти були нагороджені пам’ятними грамотами з усіх номінацій і конкурсів.

Адміністрація та викладацький колектив коледжу і надалі будуть підтримувати здоровий спосіб життя серед студентів коледжу. Бажаємо всім студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та подальших перемог на спортивному олімпі.