РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ЗМІНИЛА КРАЇНУ І КОЖНОГО З НАС

21 листопада Україна відзначає річницю Євромайдану, який започаткував Революцію гідності.  Цій події присвячені виховні години в нашому коледжі.

Вперше слово «Євромайдан» з’явилося 21 листопада у соціальній мережі. Саме 21 листопада, одразу після того, як уряд Азарова-Януковича  оприлюднив рішення щодо призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС, в соціальних мережах почали поширюватися заклики до людей вийти на акції протесту. Але, попри це, основною рушійною силою на Майдані була молодь і студентство.     18-20-річні студенти  подорослішали на кілька років. Революція гідності, без сумніву, змінила країну. Але вона змінила і кожного з нас. Ми навчилися брати на себе бодай маленьку, але відповідальність, навчилися бути небайдужими, неегоїстичними.  Чотири роки тому молодь гостро відчула, що це її шанс. Шанс змінити Україну, а відтак і себе, і своє майбутнє. Шанс вибороти право жити у гідній, справедливій країні.   Мета Революції гідності — примусити владу працювати заради своїх громадян, заради їхнього кращого майбутнього.  

Студентство, яке було мотором протестних акцій, змусило змінюватися усе суспільство. Саме молодь розбудила країну, саме вона стала каталізатором Майдану.  І саме на ній лежить найбільша відповідальність за майбутнє країні.

Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території.

Якщо хочемо європейського благополуччя, європейського рівня життя, то маємо жити і працювати як європейці: віддавати державі більше, ніж брати та вимагати з неї. І щодня пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну — за таку Україну, про яку усі ми мріємо…