ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОШУКОВОЇ РОБОТИ

В травні місяці в Павлоградському медичному коледжі відбулась презентація роботи членів гуртка «Панацея»  Денисенко Анни та Пташник Поліни. Гуртківці представили науково-дослідницьку роботу на тему: «Значення інформаційних джерел в обізнаності населення м.Павлоград, щодо епідемії ВІЛ-інфекції в регіоні та країні, як основний розділ  первинної профілактики ВІЛ/СНІДу».

Основним завданням науково-дослідницької роботи є підготовка рекомендацій та практичне використання їх при проведенні просвітницької діяльності волонтерського загону «Панацея». 

Студенти волонтерського гуртка « Панацея»   провели велику пошукову роботу використовуючи наступні методи: фокус-групові дискусії, масове опитування населення м. Павлоград.

Тема доповіді відповідає тематиці конференції, а також має високу практичну значимість в подальшій роботі гуртка. Студентки Денисенко Анна та Пташник Поліна показали високий рівень володіння матеріалом. Доповідь студентів Денисенко Анни та Пташник Поліни як переможців рекомендовано для участі в обласній студентській науково-практичній конференції.

Бажаємо нашим студентам успіхів в обласній науково-практичній конференції.