НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ЗАХІД ІСТОРИКО-МУЗИЧНЕ ШОУ «РІДНЕ ЗЕМЛЕ МОЯ, УКРАЇНО, ЩО КОЛИСЬ БУЛА КИЇВСЬКА РУСЬ»

В медичному коледжі відбувся навчально-виховний захід історико-музичне шоу «Рідна земле моя, Україно, що колись була Київська Русь» проведений викладачем історії України Козаченко Т.І.

У вигляді театралізованої вистави «князі» Київської Русі: Ігор Рюрикович, Святослав Завойовник, Володимир Великий, Ярослав Мудрий розповіли, як наша держава, яка називалась Київська Русь, починаючи з 9 по 12 століття, формувалась, набирала сили, досягла зеніту свого розвитку, була вільною і незалежною. Навіть диктувала свої умови найсильнішій в той час Візантійській імперії.

Студенти віршами, піснями та козацьким гопаком розповіли про славетну сторінку історії Запорізької Січі.

Зробивши пісенно-віршований екскурс та використовуючи історичні факти, студенти говорили, що сьогодні наша Україна потребує допомоги всіх її громадян і від нашої єдності та волі теж багато залежить: «заспіваймо пісню про Україну, бо потрібна допомога моїй рідній землі…»

Захід викликав у студентів та гостей гордість за свою землю, пробудив їх історичну свідомість. Всі учасники свята прийшли до висновку, що «Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми, Україна! Ми єдина сім’я, сестри ми і брати, ми з тобою і є ця країна, дивний спів солов’я, в білих квітах сади, Чорне море, Донбас, полонина!»