«МИЛОСЕРДЯ Й ДОБРОТА У МОЄМУ ЖИТТІ»

25.04.2018р. у Павлоградському медичному коледжі  відбувся виховний захід на тему «Милосердя  й  доброта у моєму житті», який підготувала та провела викладач ОМС Шмідт Ю.М.

Метою заходу було: формування  у студентів найвищих людських цінностей: ввічливості, милосердя,  людської гідності,  чуйності,  любові і поваги  до ближнього,  бажання духовного вдосконалення.

Гостями заходу були члени кінологічного клубу «Антарєс» зі своїми чотирилапими вихованцями:

Лариса Борисенко – керівник Павлоградської групи Союзу Самаритян-кінологів України, члена ASB Німеччина; учасник 7-ми Чемпіонатів Миру Міжнародної Організації Собак – Рятувальників;  учасник міжнародного екстрімального Теста MRT на готовність до рятувальних місій.

Вілюкова Л.Ю  – займається пошуково-рятувальною службою, каністерапією, канісфрестайлом.

Ісаєва Ольгазаймається пошуково-рятувальною службою, каністерапією.

Борисенко Марія – студентка Київського університету біотехнологій, активна учасниця групи «Антарєс».

Гості виховного заходу дуже детально розповіли про роботу, яку вони проводять зокрема: пошук зниклих людей у м.Павлограді та Дніпропетровській обл.,  допомога дітям із вродженими вадами методом каністерпії в «Школі Ірини» м. Павлоград та дитячих будинках Донецької обл. А найважливіше, що Л. Борисенко та її  собака Спаркі беруть участь в гуманітарному проекті Збройних сил України «Евакуація 200», який проходить в зоні проведення АТО. «Евакуація 200» допомагає знаходити останки людей, загиблих під час збройного конфлікту на Донбасі.

Захід пройшов на високому  маральномута емоційному рівні та сприяв

формуванню  доброти і милосердя у студентів коледжу – майбутніх медичних працівників.