МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

У молодих людей часто дуже багато енергії, яку можна і потрібно направити в мирне русло. Адже більшість людей прагне до того, щоб зробити навколишній світ кращим. Спонукання для такого перетворення можуть бути абсолютно різними: це і почуття патріотизму, і бажання влитися і зарекомендувати себе в колективі, амбіції довести щось собі чи оточуючим. Волонтерство – відмінна можливість реалізувати такі прагнення.

Волонтерський загін  «Милосердя» об’єднала тих, хто добровільно допомагає одиноким літнім людям на дому та в лікарнях, інвалідам, заповнює недолік спілкування.

9 жовтня, в рамках свята міжнародного дня людей похилого віку, ми волонтери, відвідали відділення медико-соціальних послуг. Важливою  духовною складовою цих зустрічей є спілкування з бабусями і дідусями, влаштувати їм невеличкий концерт або спільне чаювання. Ми називаємо цей чудовий проект «Старість у радість».

Наша мета – дати відчути людям, що живуть в будинках престарілих, що вони не самотні, не покинуті, не забуті всіма, що вони комусь потрібні. Ми намагаємося внести свято у їх одноманітні будні, по можливості поліпшити умови їх життя, а головне – донести до інших людей, що це — проблема, гостра і актуальна, на яку не можна закривати очі.

Від серця і до серця ми прокладем стежинку,
у кожного позичим любові на краплинку.
І ось уже — дорога, по ній ітимуть люди.
Краплинка до краплинки —з любові море буде.
Ми ключик доберемо до кожного серденька.
Попросим милосердя насипати у жменьку.
Зернята в колос повний піднімуться у краї,
і нація духовні збиратиме врожаї.
Від серця і до серця збудуємо місточок.
Ми доброти попросим малесенький шматочок.
Усім за ці щедроти сторицею воздасться,
бо вміти дарувати — найвище в світі щастя.