ЧАРІВНИЙ ТА ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ.

29 березня для студентів гуртожитку Павлоградського медичного коледжу бібліотека провела  виховну годину «Чарівний та таємничий світ захоплень». Важливість цієї виховної години важко переоцінити, адже хобі – це одна із значущих складових життя кожної людини. Займаючись улюбленою справою, людина задовольняє найважливішу потребу в самореалізації, що забезпечує їй духовне зростання і дає життю набагато більше яскравих фарб і позитивних емоцій.

Студенти ознайомились з інформацією яка дала відповіді на такі питання:

Що ж таке хобі?

Чому так важливо мати захоплення?

Як знайти собі справу  до душі?

Які захоплення є найпоширенішими в світі?

Присутні на заході дізнались про унікальні та неймовірні захоплення видатних людей.

Також студенти мали змогу поринути у дивовижний світ читання, яке розслаблює, заспокоює, змушує забути про реальні проблеми, надихає і вчить. Адже читання найочевидніше хобі, яке може бути корисним. Книга – це помічник, порадник, вірний друг, провідник у світ фантазій та мрій. Вона допомагає  пізнати себе та навколишній світ, зорієнтуватися у житті, вказує на вихід із складного становища та занурює  у найпотаємніші куточки душі.

Для тих, хто ще не визначився з вибором хобі, є декілька порад:

 1.Обирайте  те,  що подобається саме вам, а не те що радять інші. Хобі має бути улюбленою справою, а не модною.

2.Якщо вам важко визначитись з вибором хобі, пригадайте, що ви найбільше любили в дитинстві, про що мріяли, можливо, серед нереалізованих мрій ви і знайдете справу до душі.

3.Випробовуйте себе у різних напрямках, відвідайте майстер-класи, проведіть розвідку в Інтернеті, поцікавтесь чим займаються друзі, знайомі.

4.Більше орієнтуйтесь на процес, а не результат.

5.Не шукайте матеріальної вигоди. Сенс хобі в тому, щоб приносити радість самому собі.

6.Не виключайте вибора кількох хобі: щось пов’язане з фізичною активністю і щось «домашнє», щось для теплої пори року, щось  – для холодів.