ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Правила прийому на навчання до Павлоградського медичного коледжу в 2017р.

Положення про Приймальну комісію ПМК

УВАГА!!!

ВСТУПНИКАМ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(НА ОСНОВІ 9 КЛ.)!!!

Вступники, які планують подати документи до Павлоградського медич-ного коледжу для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, повинні мати паспорт громадянина України у формі ID-картки.

Вступникам терміново треба звернутися до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання.

При собі мати необхідні документи:

  • свідоцтво про народження;
  • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття.

ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

запрошує учнів 9-11 класів

м.Павлограда та Павлоградського району на

День відкритих дверей 10 та 24 грудня 2016 р. (21січня, 04 та 18 лютого, 04 та 18 березня, 08 квітня 2017 р.) об 11.00

Довідки: м.Павлоград, вул.Промислова, 13

тел. (05632) 3-00-51

Довідкова інформація розміщена на сайті Павлоградського медичного училища в розділі «Абітурієнт»

банківські реквізити (2)

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ І КУРСА!!!!!

Список зарахованих на контракт 9 клас 12.08.16

Список зарахованих на контракт 11 кл на сестру медичну 12.08.2016

Список зарахованих на контракт 11 клас Фельдшер 12.08.2016

У В А Г А!!!

 ЗБОРИ СТУДЕНТІВ І КУРСУ

ТА ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК ВІДБУДУТЬСЯ

31.08.2016 О 900

Список рекомендованих для зарахування на контракт 11 клас Фельдшер 11.08.2016

Список рекомендованих для зарахування на контракт 11 кл на сестру медичну 11.08.2016

Список рекомендованих для зарахування на контракт 9 клас 11.08.16

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ І КУРСА!!!!!

31 серпня о 9-00 відбудуться збори студентів І курсу та поселення іногородніх в гуртожиток.

Списки рекомендованих  на контракт

списки рекомендованих на контракт

СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ НА БЮДЖЕТ 

Списки зарахованих на місця державного замовлення за спеціалізацією ФЕЛЬДШЕР 06.08.2016

Списки зарахованих на місця державного замовлення на спеціалізацію Сестра медична 11 кл

Списки зарахованих на місця державного замовлення за спеціалізацією СС 9 кл 06.08.2016

Списки рекомендованих  на 18-00 04.08.2016

Список рекомендованих на 11 клас Фельдшер на 18-00 04.08.2016

Список рекомендованих 11 кл на сестру медичну на 18-00 04.08.2016

Список рекомендованих на 11 клас Фельдшер 04.08.2016

Список рекомендованих 11 кл на сестру медичну 04.02.2016

Список рекомендованих 9 клас 04.08.16

список рекомендованих 9 клас 03.08.16

Список рекомендованих на 11 кл Фельдшер 30.07.2016

Список рекомендованих 11 кл на Cестру медичну 30.07.2016

Cписок рекомендованих 9 клас 29.07.16

Список рекомендованих 9 клас 28.07.16

Список рекомендованих 9 клас 27.07.16

 ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

З БІОЛОГІЇ

на основі повної загальної середньої освіти

Відомість вступного випробування з біології група 1

Прізвище, ім’я та

по батькові вступника

Кількість балів

Жуков Кирил Максимович

155,5

Відомість вступного випробування з біології

Відомість вступного випробування з біології, група 4

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Абалдуєва Анна Олександрівна

5,0

2

Байда Єлизавета Ігорівна

7,0

3

Богомазова Лариса Романівна

4,0

4

Волощук Дар`я Русланівна

8,0

5

Глушнєва Анастасія Олександрівна

7,0

6

Гюльвердієва Сабіна Сейран кизи

5,0

7

Деменюк Єлизавета Олександрівна

6,0

8

Довбиш Олександр Володимирович

10,0

9

Зайко Віталій Костянтинович

5,0

10

Каук Анатолій Вікторович

6,0

11

Колісник Валентин Валентинович

6,0

12

Кошева Марія Сергіївна

11,0

13

Кролевецька Ірина Едуардівна

11,0

14

Лисенко Дарина Вікторівна

4,0

15

Лягава Орина Олексіївна

7,0

16

Малоног Юлія Андріївна

7,0

17

Нестеренко Богдан Павлович

5,0

18

Нєвєрова Марина Володимирівна

6,0

19

Оніпко Ольга Володимирівна

5,0

20

Остапчук Валентина Олексіївна

7,0

21

Радченко Юлія Юріївна

9,0

22

Рижко Богдан Русланович

5,0

23

Шкуліпа Анастасія Олексіївна

не з’явилась

Відомість вступного випробування з біології, група 5

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Аксьонова Альона Віталіївна

8,0

2

Аксьонова Катерина Андріївна

6,0

3

Бульвінова Юлія Сергіївна

9,0

4

Васєчко Дар`я Дмитрівна

4,0

5

Веретяк Лілія Федорівна

7,0

6

Гараган Олена Володимирівна

5,0

7

Головченко Анастасія Віталіївна

7,0

9

Додух Володимир Сергійович

6,0

10

Дригола Валентина Вадимівна

5,0

11

Кисіль Вікторія Сергіївна

5,0

12

Кільчинська Ангеліна Сергіївна

7,0

13

Коновалова Тетяна Ігорівна

4,0

14

Костенко Тетяна Олексіївна

7,0

15

Лінько Марина Андріївна

7,0

16

Нестеренко Софія Олександрівна

7,0

17

Палафіров Владислав Миколайович

6,0

18

Перепелицина Анастасія Володимирівна

6,0

19

Прокоф`єва Юлія Русланівна

4,0

20

Родіонов Ілля Максимович

7,0

21

Соснова Ірина Володимирівна

6,0

22

Таран Дарина Ігорівна

10,0

23

Цукан Анастасія Романівна

7,0

24

Ярован Наталія Олександрівна

6,0

      Відомість вступного випробування з біології, группа 6

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Данильченко Юлія Сергіївна

3,0

2

Діденко Софія Степанівна

7,0

3

Жук Анастасія Віталіївна

11,0

4

Коржевич Анастасія Романівна

7,0

5

Кривсун Ліона Юріївна

5,0

6

Невзорова Марія Іванівна

6,0

7

Пащенко Валерія Олександрівна

6,0

8

Петрова Анна Костянтинівна

5,0

9

Радченко Олена Олександрівна

9,0

10

Степанов Василь Васильович

8,0

11

Шинкаренко Діана Сергіївна

9,0

 

ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

З БІОЛОГІЇ

Відомість вступного випробування з біології, група 1

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Будинська Наталія Миколаївна

7,0

2

Валова Яна Володимирівна

4,0

3

Іванова Анастасія Віталіївна

10,0

4

Каніболотська Катерина Миколаївна

6,0

5

Карпова Ірина Олегівна

5,0

6

Коновалова Ірина Сергіївна

8,0

7

Лі Юлія Сергіївна

11,0

8

Мєх Вікторія Євгенівна

3,0

9

Нетреба Яна Сергіївна

7,0

10

Пісарєва Валерія Валеріївна

6,0

11

Плясунова Альона Дмитрівна

5,0

12

Рибалка Валерія Володимирівна

3,0

13

Руденко Максим Віталійович

6,0

14

Сидоренко Вікторія Сергіївна

5,0

15

Сітарь Дарина Андріївна

5,0

16

Смирнова Регіна Ярославівна

5,0

17

Совгиря Катерина Романівна

9,0

18

Торопцова Карина Андріївна

6,0

19

Тур Діана Юріївна

6,0

20

Фандій Влада Віталіївна

9,0

21

Шаповал Тетяна Віталіївна

9,0

22

Шолудько Катерина Сергіївна

5,0

Відомість вступного випробування з біології, група 2

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Байстрюченко Аліна Валеріївна

9,0

2

Васильєва Анастасія Олександрівна

9,0

3

Візніченко Віроніка Леонідівна

7,0

4

Гамза Дар`я Євгенівна

4,0

5

Горбачик Вікторія Володимирівна

6,0

6

Діденко Юлія Володимирівна

10,0

7

Духовенко Альона Вікторівна

11,0

8

Єгорова Тетяна Юріївна

6,0

9

Калініченко Руслана Віталіївна

6,0

10

Клименко Валерія Олександрівна

11,0

11

Криворотенко Марина Миколаївна

7,0

12

Кутенкова Марія Юріївна

4,0

13

Левада Каріна Олексіївна

9,0

14

Мазуніна Орина Сергіївна

6,0

15

Міронова Владислава Миколаївна

11,0

16

Онішкевич Анастасія Дмитрівна

5,0

17

Пархоменко Аліна Віталіївна

5,0

18

Покидько Ольга Сергіївна

6,0

19

Ступакова Анастасія Олексіївна

7,0

20

Хомутіннікова Вікторія Сергіївна

7,0

21

Шукліна Аліна Ігорівна

6,0

Відомість вступного випробування з біології, група 3

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Аніканова Ганна Сергіївна

4,0

2

Беспала Євгенія Володимирівна

6,0

3

Демидас Михайло Андрійович

9,0

4

Жмайло В`ячеслав Вікторович

8,0

5

Згурко Олександра Олександрівна

10,0

6

Каніболоцька Карина Андріївна

5,0

7

Климкіна Юлія Олександрівна

7,0

8

Комісарова Єлизавета Юріївна

5,0

9

Кузьменко Дмитро Сергійович

6,0

10

Ланіна Вікторія Геннадіївна

10,0

11

Литовка Вадим Юрійович

7,0

12

Маловік Владилена Вадимівна

6,0

13

Мордовка Софія Валентинівна

4,0

14

Моцарь Анастасія Станіславівна

6,0

15

Пастернак Ольга Андріївна

6,0

16

Пойманова Олександра Олександрівна

7,0

17

Полонська Вікторія Миколаївна

6,0

18

Савельєва Анастасія Андріївна

5,0

19

Свистунова Сніжана Андріївна

5,0

20

Семенко Вікторія Сергіївна

10,0

21

Слобода Владислав Андрійович

6,0

22

Смірнов Дмитро Олегович

6,0

23

Тимошенко Ольга Олександрівна

10,0

24

Чубка Олена Сергіївна

6,0

 ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

на основі повної загальної середньої освіти

Відомість вступного випробування з української мови    та літератури група 1

Прізвище, ім’я та

по батькові вступника

Кількість балів

Жуков Кирил Максимович

146,00

ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Відомість вступного випробування з української мови, група 4

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Абалдуєва Анна Олександрівна

4,0

2

Байда Єлизавета Ігорівна

6,0

3

Богомазова Лариса Романівна

6,0

4

Волощук Дар`я Русланівна

7,0

5

Глушнєва Анастасія Олександрівна

5,0

6

Гюльвердієва Сабіна Сейран кизи

8,0

7

Деменюк Єлизавета Олександрівна

7,0

8

Довбиш Олександр Володимирович

8,0

9

Зайко Віталій Костянтинович

8,0

10

Каук Анатолій Вікторович

4,0

11

Колісник Валентин Валентинович

8,0

12

Кошева Марія Сергіївна

8,0

13

Кролевецька Ірина Едуардівна

8,0

14

Лисенко Дарина Вікторівна

5,0

15

Лягава Орина Олексіївна

6,0

16

Малоног Юлія Андріївна

4,0

17

Нестеренко Богдан Павлович

7,0

18

Нєвєрова Марина Володимирівна

4,0

19

Оніпко Ольга Володимирівна

6,0

20

Остапчук Валентина Олексіївна

7,0

21

Радченко Юлія Юріївна

11,0

22

Рижко Богдан Русланович

8,0

23

Свириденко Анастасія Сергіївна

не з’явилася

24

Шкуліпа Анастасія Олексіївна

4,0

Відомість вступного випробування з української мови, група 5

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Аксьонова Альона Віталіївна

5,0

2

Аксьонова Катерина Андріївна

8,0

3

Бульвінова Юлія Сергіївна

9,0

4

Васєчко Дар`я Дмитрівна

7,0

5

Веретяк Лілія Федорівна

8,0

6

Гараган Олена Володимирівна

6,0

7

Головченко Анастасія Віталіївна

8,0

8

Діденко Софія Степанівна

7,0

9

Додух Володимир Сергійович

6,0

10

Дригола Валентина Вадимівна

4,0

11

Кисіль Вікторія Сергіївна

5,0

12

Кільчинська Ангеліна Сергіївна

6,0

13

Коновалова Тетяна Ігорівна

6,0

14

Костенко Тетяна Олексіївна

10,0

15

Лінько Марина Андріївна

7,0

16

Нестеренко Софія Олександрівна

7,0

17

Палафіров Владислав Миколайович

6,0

18

Перепелицина Анастасія Володимирівна

6,0

19

Прокоф`єва Юлія Русланівна

6,0

20

Родіонов Ілля Максимович

5,0

21

Соснова Ірина Володимирівна

7,0

22

Таран Дарина Ігорівна

10,0

23

Цукан Анастасія Романівна

12,0

24

Чернобай Аліна Владиславівна

не з’явилася

Відомість вступного випробування з української мови, группа 6

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Данильченко Юлія Сергіївна

4,0

2

Жук Анастасія Віталіївна

10,0

3

Коржевич Анастасія Романівна

4,0

4

Кривсун Ліона Юріївна

7,0

5

Кутенкова Марія Юріївна

4,0

6

Невзорова Марія Іванівна

8,0

7

Пащенко Валерія Олександрівна

5,0

8

Петрова Анна Костянтинівна

4,0

9

Радченко Олена Олександрівна

8,0

10

Степанов Василь Васильович

7,0

11

Шинкаренко Діана Сергіївна

6,0

ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Відомість вступного випробування з української мови, група 1

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Будинська Наталія Миколаївна

5,0

2

Валова Яна Володимирівна

6,0

3

Іванова Анастасія Віталіївна

10,0

4

Каніболотська Катерина Миколаївна

4,0

5

Карпова Ірина Олегівна

5,0

6

Коновалова Ірина Сергіївна

5,0

7

Лі Юлія Сергіївна

10,0

8

Мєх Вікторія Євгенівна

4,0

9

Нетреба Яна Сергіївна

7,0

10

Пісарєва Валерія Валеріївна

5,0

11

Плясунова Альона Дмитрівна

4,0

12

Рибалка Валерія Володимирівна

4,0

13

Руденко Максим Віталійович

5,0

14

Сидоренко Вікторія Сергіївна

4,0

15

Сітарь Дарина Андріївна

6,0

16

Смирнова Регіна Ярославівна

5,0

17

Совгиря Катерина Романівна

7,0

18

Торопцова Карина Андріївна

6,0

19

Тур Діана Юріївна

6,0

20

Фандій Влада Віталіївна

5,0

21

Шаповал Тетяна Віталіївна

8,0

22

Шолудько Катерина Сергіївна

5,0

Дундук Богдана Андріївна – не з’явилася Лактіонова Ольга Віталіївна – не з’явилася

Відомість вступного випробування з української мови, група 2

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Байстрюченко Аліна Валеріївна

6,0

2

Біліченко Оксана Сергіївна

не з’явилася

3

Васильєва Анастасія Олександрівна

8,0

4

Візніченко Віроніка Леонідівна

7,0

5

Гамза Дар`я Євгенівна

6,0

6

Горбачик Вікторія Володимирівна

5,0

7

Діденко Юлія Володимирівна

8,0

8

Духовенко Альона Вікторівна

4,0

9

Єгорова Тетяна Юріївна

7,0

10

Калініченко Руслана Віталіївна

6,0

11

Клименко Валерія Олександрівна

7,0

12

Криворотенко Марина Миколаївна

5,0

13

Левада Каріна Олексіївна

8,0

14

Мазуніна Орина Сергіївна

6,0

15

Міронова Владислава Миколаївна

8,0

16

Онішкевич Анастасія Дмитрівна

4,0

17

Пархоменко Аліна Віталіївна

5,0

18

Покидько Ольга Сергіївна

6,0

19

Ступакова Анастасія Олексіївна

10,0

20

Хомутіннікова Вікторія Сергіївна

5,0

21

Шукліна Аліна Ігорівна

5,0

22

Ярован Наталія Олександрівна

6,0

Відомість вступного випробування з української мови, група 3

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Аніканова Ганна Сергіївна

4,0

2

Беспала Євгенія Володимирівна

4,0

3

Демидас Михайло Андрійович

8,0

4

Жмайло В`ячеслав Вікторович

8,0

5

Згурко Олександра Олександрівна

8,0

6

Каніболоцька Карина Андріївна

8,0

7

Климкіна Юлія Олександрівна

4,0

8

Комісарова Єлизавета Юріївна

6,0

9

Кузьменко Дмитро Сергійович

7,0

10

Ланіна Вікторія Геннадіївна

9,0

11

Литовка Вадим Юрійович

7,0

12

Маловік Владилена Вадимівна

7,0

13

Мордовка Софія Валентинівна

6,0

14

Моцарь Анастасія Станіславівна

6,0

15

Пастернак Ольга Андріївна

5,0

16

Пойманова Олександра Олександрівна

7,0

17

Полонська Вікторія Миколаївна

6,0

18

Савельєва Анастасія Андріївна

8,0

19

Свистунова Сніжана Андріївна

7,0

20

Семенко Вікторія Сергіївна

7,0

21

Слобода Владислав Андрійович

4,0

22

Смірнов Дмитро Олегович

6,0

23

Тимошенко Ольга Олександрівна

10,0

24

Чубка Олена Сергіївна

5,0

Бєлих Катерина Олександрівна – не  з’явилася

Протокол ПК № 12 

Правила прийому до Павлоградського медичного училища 2016 зі змінами 2

Протокол ПК № 11

Протокол ПК № 10

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

розклад консультацій та іспитів

Правила прийому до Павлоградського медичного училища 2016 зі змінами

Консультаційний телефон

До заяви вступник додає

Категорії осіб

Порядок роботи приймальної комісії 

ПЛАН ПРИЙОМУ ДО ПАВЛОГРАДСЬКОГО МЕДИЧНОГО УЧИЛИЩА

Програми з біології та української мови на основі базової загальної середньої освіти.

Програма з біології на основі базової загальної середньої освіти 

Програма з української мови на основі базової загальної середньої освіти

Програми з біології та української мови і літератури на основі повної загальної середньої освіти. 

Програма з біології

Програма з укр.мови та літератури

Правила прийому до Павлоградського медичного училища в 2016р.

Положення про Приймальну комісію ПМУ 

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (початок об 11.00)

05.12.2015 р.

19.12.2015 р.

16.01.2016 р.

30.01.2016 р.

13.02.2016 р.

27.02.2016 р.

26.03.2016 р.

23.04.2016 р.